• Barakfakih Islah OSB Vatan Caddesi No:6/1 Kestel / BURSA

  • +90 224 371 39 65

Ümay Otomotiv

HAKKIMIZDA

1975 yılında OTO İNCİ SAN. TİC. ünvanı ile MURAT AKIN tarafından oto kaporta imalat atölyesi olarak kurulmuştur. 1976 yılında seri imalata başlamıştır. Firmamız 600 tona kadar muhtelif güçlerde hidrolik preslerde üretim yapmaktadır. Bünyemizdeki kalıp imalatı, oto yedek parça, gelişmiş robot otomasyonu ve modern boyahane ile daima en iyi hizmeti ve kaliteyi sağlamak, birinci hedefimizdir. Hedeflerimiz teknolojimizi geliştirmek, iç ve dış piyasada müşteri memnuniyeti kaliteli üretim ve zamanında mal teslimi olmuştur.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize hizmet ilkelerinden ödün vermeden sağlamlık, güvenilirlik, estetik, kalite anlayışla birleştirmek ve zamanında teslim etmektir.

Amaç ve Hedefimiz

1976 yılında taleplerin artması nedeniyle makine parkurumuzu ve kadromuzu genişleterek seri üretime başlanmıştır. İlerleyen yıllarda imalat çeşidini genişleterek müşteri ağını tüm Türkiye’ye yayan firmamız 1997 yılında ÜMAY OTOMOTİV TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yeni kimliği ile kaporta üretiminde kurumsallaşma adına yeniliklere imza atmıştır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize en iyi ve kusursuz hizmeti sağlamak, verilen hizmeti en kısa ve hızlı sürede sunmaktır. Hizmette yapılan hataları minimum seviyeye indirmek, müşteri tatmini maksimum düzeye çıkarmak öncelikli hedefimizdir.